Mavi » Mavi Haberleri » Beşiktaşlılar Derneğinden anlamlı etkinlik

Beşiktaşlılar Derneğinden anlamlı etkinlik

Beşiktaşlılar Derneğinden anlamlı etkinlik

Kartal Yuvası

1903 Düzce Beşiktaşlılar Derneği, Beşiktaş'ın kuruluş yılı olan 1903'ü temsil eden 19 Mart tarihinde, hastaneleri ziyaret ederek yeni doğan bebeklere hediye verdi.  

1903 Düzce Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Faruk Darıyerli ve yönetim kurulu üyeleri, Düzce Üniversitesi Hastanesi, Devlet Atatürk Devlet Hastanesi, Düzce Özel Çağsu Hastanesini ziyaret ederek, 19 Mart tarihinde doğan Beşiktaş amblemli hediyeler verdiler. Dernek Başkanı Faruk Darıyerli 19 Mart etkinliği için şu görüşlere yer verdi: “ 1903 Beşiktaş’ın kuruluş tarihidir. Bu nedenle 19 Mart tarihinde doğan tüm bebekleri ‘İyi ki doğdun Kartal Yuvası’ olarak hayata hoş geldin diyoruz. Dünya Beşiktaşlılar Günü’nde doğan bebekleri ziyaret ettik. Ailelerini tebrik ettik. Evlatlarıyla sağlıklı bir ömür geçirmelerini temenni ediyoruz’. Darıyerli bu etkinliğin her yıl yapılacağını da sözlerine ekledi.

Düzce Beşiktaşlılar Derneği tarafından 19 Mart tarihinde doğan 21 bebeğe, bebek tulumu, zıbın,eldiven, battaniye, patik, bere, çocuk bezinden oluşan çanta verildi.