Mavi » Mavi Haberleri » Delta Alfa işçileri amacına ulaştı

Delta Alfa işçileri amacına ulaştı

Delta Alfa işçileri amacına ulaştı

Dernek Başkanı Sedat Mıhçı kermesten elde edilen gelirin tamamının LÖSEV vakfına bağışlandığını belirtti.

Düzce İşçileri Dayanışma Derneği'nin Delta Alfa Çorap fabrikasında, Lösemi hastaları için gerçekleştirdikleri kermes amacına ulaştı. Derneğin fabrikada düzenlediği dayanışma kermesine işçilerin tamamı katılım gösterdi. Dernek Başkanı Sedat Mıhçı kermesten elde edilen gelirin tamamının LÖSEV vakfına bağışlandığını belirtti. Bağışın ardından LÖSEV Vakfından Düzce İşçileri Dayanışma Derneğine teşekkür yazısı gönderildi. LÖSEV tarafından gönderilen mektupta şu görüşlere yer verildi:

"LÖSEV olarak Vakfımıza kayıtlı ve sayıları her gün artan otuz beş binden fazla lösemili çocuk ve kanserli yetişkin hastaya tüm yıl boyunca hem gıda, giysi, ilaç gibi destekleri evlerine kadar götürüyor, hem de maddi, sosyal, psikolojik desteklerimizi iletiyoruz.

35 çocukla çıktığımız bu yolda bugün on binlerce hastamıza yardımlarımızı ulaştırmak siz duyarlı hayırseverlerimizin güven ve destekleri ile mümkün olmuştur.

Bağışlarınızla binlerce hastamız ücretsiz tedavi olmakta, lösemili ve kanserli çocuklar okullarımızda eğitimlerine devam etmektedir. Bu sayede, tedavi başarımızın %92’nin üzerinde olduğunu paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Şundan emin olabilirsiniz ki bağışlarınız hem yerini bulmakta hem de hayat vermektedir.

Her yıl artan kanser canavarıyla mücadelede daha çok hastamıza derman olabilmek için desteklerinize güveniyoruz. Lösemi ve kanser hastalarını bu zorlu mücadelede yalnız bırakmadığınız için sonsuz teşekkürlerimizle."