Mavi » Mavi Haberleri » TÜRSAB'dan iftar

TÜRSAB'dan iftar

TÜRSAB'dan iftar

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, TÜRSAB Bölge Temsilciliği tarafından düzenlenen iftar programına katıldı.

65. Hükümet Bilim, Sanayi, Teknoloji Bakanı ve Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, TÜRSAB Bölge Temsilciliği tarafından düzenlenen iftar programına katıldı.

Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB), Düzce'de üyesi bulunan seyahat acentaları temsilcilerinin katılımıyla bir iftar programı düzenledi. Davete Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü de katıldı. İftar programına davet edilmesinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Özlü "Düzce turizm potansiyeli bakımından bölgesinin en zengin kaynaklarına sahip, bunları doğru değerlendirmemiz lazım. İç ve dış turizme sunmamız lazım" dedi.

Organizasyonda açıklamalarda bulunan TÜRSAB Batı Karadeniz Bölge Temsil Kurulu Başkanı Ercan Güner, birliğin yürüttüğü projeleri ve Düzce'de planlanan çalışmaları açıkladı. Düzce'nin turizm potansiyeli konusunda yapılacak çalışmalara değinen Güner, belediyenin de desteğiyle daha başarılı işlere imza atılacağına inandığını belirterek "285 tane seyahat acentesi sahibini, tamamen TÜRSAB'ın organizasyonuyla Kastamonu ve Safranbolu'ya getirdik. Aynısını Bolu ve Düzce için planlıyoruz. İstanbul'daki büyük operatörlerin kültür turu müdürlerini ve yetkililerini ziyaret ettik. Ramazan sonrasında Düzce ile ilgili çalışmalarımız olacak" şeklinde konuştu.