Mavi » Mavi Haberleri » Mahalle iftarları

Mahalle iftarları

Mahalle iftarları

Beyciler mahallesinde gerçekleşecek iftar etkinliği, Ramazan ayı boyunca 14 ayrı noktada uygulanacak.

Düzce Belediyesi Ramazan geleneğini yaşatmak amacıyla mahallelerde iftar sofraları kuruyor. İlki 9 Mayıs Perşembe günü Beyciler mahallesinde gerçekleşecek iftar etkinliği, Ramazan ayı boyunca 14 ayrı noktada uygulanacak.

Ramazan programlarını mahallelerde vatandaşlarla bir arada geçirmeyi dileyen Düzce Belediyesi, İş adamları ve hayırseverlerinin 'de desteğiyle hazırlanan etkinliklerde Ramazan boyunca farklı mahallelerde iftar sofraları kurarak düzenlenecek iftar yemekleri ile vatandaşlara mahallede komşularıyla aynı sofrada iftar yapmanın hazzını yaşatmaya devam ediyor.

Düzce Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre, Mahallelerde kurulacak iftar sofraların hava muhalefeti nedeni ile belirlenen tarihlerde devam edeceğini belirterek  "14 mahallede kurulacak iftar sofraların ilki 9 Mayıs Perşembe günü Beyciler mahallesinde hemşehrilerimiz ile bir araya gelerek gerçekleştireceğiz. Hava muhalefeti dolayısıyla belirlediğimiz tarihler, 12 Mayıs Pazar günü Aziziye Mahallesi ve 13 Mayıs Pazartesi Cedidiye mahallesi'nde olacak. Diğer iftar soframızın ne zaman kurulacağını da önümüzdeki günlerde açıklayacağız" dedi.