Mavi » Mavi Haberleri » 1 Mayıs kutlu olsun

1 Mayıs kutlu olsun

1 Mayıs kutlu olsun

1 Mayıs İşçi Bayramı’nın, adından da ifade edildiği şekliyle toplumsal barışa, insanlar arasındaki işbirliği ve iş bölümüne

65. Hükümet Bilim, Sanayi, Teknoloji Bakanı ve Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü “1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü” nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Türkiye'nin büyümesi, ilerlemesi ve hedeflerine ulaşmasında emek ve alın terleriyle önemli bir paya sahip olan işçi ve emekçilerin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü tebrik eden Başkan Dr. Faruk Özlü şöyle devam etti: “1 Mayıs İşçi Bayramı’nın, adından da ifade edildiği şekliyle toplumsal barışa, insanlar arasındaki işbirliği ve iş bölümüne dayalı sosyal dayanışmanın geliştirilmesine fırsat ve vesile olmasını diliyorum. 1 Mayıs işçilerimizin ve emekçilerimizin onurlu bayramıdır. Hiçbir hakkı gasp etmeden, bedeniyle, onuruyla yaşamını sürdürenlerin bayramıdır. Kardeşliğin, dayanışmanın, sevginin bayramdır.

Emekleriyle ve alın terleriyle Türkiye’nin gelişmesine ve  kalkınmasına büyük katkı sağlayan çalışanlarımızın, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma  Günü’nü en kalbi duygularımla kutluyorum” dedi.